top of page
Keresés

A régi operációs rendszer leállt. A kérdés, hogy Te rendszert váltottál-e már?!



Van valami, amit az emberek többsége még mindig nem ért meg (vagy nem akart megérteni) azzal kapcsolatban, ami jelenleg a tudatosság szintjén történik a világban. A rendszerváltás ugyanis nem kollektív eseményként történik meg elsősorban (a kollektív az csak az egyéni, szuverén szinteken meghozott döntések utóhatása), nem egy spirituális hullámként söpör végig automatikusan az emberiségen, és végképp nem úgy működik, hogy valaki kívülről egyszer csak „felemeli” az embereket egy új frekvenciára.

A rendszerváltás mindig egyéni szinten történik meg. Idegrendszeri szinten. Belső architektúra szinten, kód-szinten. És pontosan ezért látunk most ennyi szétesést, disszonanciát, nyomást és zavart az emberek életében, mert a mező már operációs rendszert váltott, miközben az emberek többsége még mindig a régi rendszerhez próbál ragaszkodni.

A fényháló halott. PONT.


A fénnyel dolgozó praktikák, amik az erőt a fényből eredeztették elveszítették erejüket. Nem azért, mert „rosszak” voltak, nem azért, mert ne lett volna szerepük az emberiség fejlődésében egy bizonyos peridóusban, hanem azért, mert egy átmeneti rendszer volt. A reflexió, az energetikai menedzsment, az érzelmi feldolgozás és a spirituális gyógyítás korszaka. Az a korszak, ahol az emberiség elkezdte felismerni, hogy a tudatosság, az érzelmek és az energia kapcsolatban állnak egymással. Ez volt a kristályrács és a fénytest időszaka. A csakrák, az aura, a rezgésszint, a manifesztációs technikák és a „vonzás törvénye” időszaka. És ennek a korszaknak megvolt a maga funkciója. De ami egykor fejlődés volt, az ma már konkrétan visszahúzó rendszer lett, mert a mező továbbmozdult, az emberek pedig még mindig ugyanazokat a régi energetikai rutinokat próbálják újra és újra futtatni, miközben a biológiájuk és az idegrendszerük már valami teljesen másra próbálná őket előremozdítani. (A Gyémánt Test előremozgó).Pontosan ezért van az, hogy rengeteg ember ma már nem érzi működőnek a régi spirituális rendszereket. Nem működnek ugyanúgy a régi manifesztációs praktikák. Nem hoz valódi áttörést a végtelen tisztítgatás és csakra-harmonizálás (az új Testünk eleve nem csakra-, hanem portál-alapú). És az emberek ilyenkor azt hiszik, hogy valamit rosszul csinálnak, pedig a valóságban egyszerűen csak egy halott operációs rendszert próbálnak futtatni meg újraindítgatni. De nem fog menni. Még annyira sem, mint eddig, mert már az illúzórikus hatását is elveszítette a fényháló.

 

Quantum nézőpont szerint eleve a DNS-ed egy élő archívum. Frissül, mint egy szoftver, új kódokat telepít és elavultakat töröl. Ha ismered mik azok a megfelelő mező utasítások, amikkel átírhatod biológiád felépítését/szerkezetét, akkor még azt is meg tudod már tenni. 

Az Fényhálós energia-gyógyítás próbálta „emelni a rezgést”, de az csak a régi "adatok" átrendezését jelentette. A mező utasítás konkrétan megmondja a DNS-nek, hogy mivé váljon

Tehát láthatod, hogy a quantum szintjén a teremtés már nem a vonzásról szól. A quantum nem vonz. A quantum generál, kódol, parancsol és installál. A régi rendszerek arra épültek, hogy megpróbálj a külvilágból bevonzani valamit magadhoz, miközben az új mezőben TE magad válsz a teremtővé, te kódolhatod a saját belső architektúrádat. Nem vársz arra, hogy az élet kiszolgáljon, leszállítsa vagy „megadja” neked azt, amit szeretnél, hanem elkezded telepíteni azt a mintát, amelyből a valóságod felépül. A tested, az idegrendszered, a sejtjeid és az egész bioenergetikai meződ valójában egy élő quantum-technológia, amely folyamatosan teremt. Az egyetlen valódi kérdés az, hogy tudattalanul örökölt kódokból teremtesz-e, vagy végre saját, tiszta intelligenciából.


Egyébként érdekes, hogy hasonló motívumot írt le a bibliai történet is, amikor Mózes kivezette a népet Egyiptomból. Az emberek többsége azt hiszi, hogy a történet lényege az volt, hogy fizikailag el kellett jutni A pontból B pontba, pedig a valódi probléma soha nem az út, vagy a távolság volt. A probléma az volt, hogy hiába hagyták el fizikailag Egyiptomot, Egyiptom tudatossága még mindig aktívan bennük élt.

A rabszolgaság tudatosságának "áramkörei" nem álltak le bennük egyből. Az erőtlenség tudatosságát nem kódolták ki magukból gyorsan. A külső vezetőtől való függés volt még az automatikus.


Az a belső program, amely még mindig azt hitte, hogy az erő valaki másnál van. És ezért tartott negyven évig az út.Nem azért, mert Isten (mondhatnám úgy is, hogy a jövőbeli énjük, a Gyémánt énjük) ne tudta volna gyorsabban bevezetni őket "Kánaánba", az Ígéret Földjére, hanem azért, mert a régi operációs rendszer még mindig bennük futott. Még akkor is rettegtek, amikor a Vörös-tenger kettévált előttük. Még akkor is Mózest hibáztatták. Még akkor is kívülről várták a bizonyosságot. És ez az a pont, ahol az emberiség jelentős része ma is tart spirituálisan. Még mindig azt várja, hogy valaki más válassza ketté a tengert helyette.Pedig az önmagunkból generált erő korszaka köszöntött be. Ha nem tanulsz meg önmagadból erőt generálni, akkor nagyon kényelmetlen és nem kívánatos idő áll előtted. Ha megtanulsz, akkor pedig álmaidnál is vadabb és eufórikusabb életet tudsz generálni magadnak. Most már nem az a kérdés, hogy ki vezet át téged, ki gyógyít meg, ki tisztít ki vagy ki emel fel, hanem az, hogy képes vagy-e végre akkora integritásban állni a saját erőddel, hogy a TE SZAVADRA "váljon ketté a Vörös-tenger".Mert a mező már nem támogatja az önbecsapást. Minden eddiginél kényelmetlenebbé vált, ha maguknak hazudunk. Még csak nem is a karma miatt, hanem rezonancia és következmény miatt. A mező most már precízen válaszol arra az architektúrára, amelyből működsz. Ha bizonytalan vagy, bizonytalanságot fogsz tapasztalni. Ha szerepet játszol, energia fog szivárogni minden döntésedből. Ha halogatod a "rendszerváltásodat", a saját tested fog egyre nagyobb nyomást helyezni rád. Nem büntetésből, hanem azért, mert az új mező nem kompatibilis a régi struktúrákkal.

A gyógyítás korszaka lezárult.

Az építés korszaka kezdődött el. 

 

Nem csakrákat kell harmonizálni többé, hanem struktúrát építeni. Nem a végtelenségig tisztítgatnunk kell magunkat, hanem újrakódolni a belső architektúránkat. Nem spirituális menedzsmentre van szükség, hanem idegrendszeri kapacitás építésre, magnetikus integritásra és gyémánt architektúrára.

Pontosan ezért hoztam létre az Új Föld Portált, mert ez a tér nem önsegítő információkról szól, és nem a régi spirituális rendszerek újracsomagolása. 

 

Az Új Föld Portál valódi belső rendszerváltásról szól.

A régi kódok átírásáról.

Az idegrendszer új operációs rendszeréről.

A gyémántrács aktiválásáról.

Az önmagadból generált erőhöz való hozzáférésről.

Mert senki nem fog helyetted rendszert váltani. És előbb-utóbb mindenkinek el kell döntenie, hogy tovább próbálja-e életben tartani a halott rendszert, vagy végre elég radikálisan őszinte lesz saját magával ahhoz, hogy kilépjen belőle.

 

A döntés a Tied. Ha döntöttél, én, mint az Új Föld mentorod tudok segíteni.

3 hónapos mély mentor folyamat azoknak, akik készen állnak arra, hogy ne csak érezzék, hanem ténylegesen meg is tartsák a saját erejüket és annak minden kimenetét.


Azoknak, akik nem kicsiben akarnak játszani.

 

Gloria Grace

Új Föld Mentor, Aktiváció Specialista

 


Gyémánt Rácshálódra Váltás
HUF 55,555.00
1h
Foglalás!

 
 
 

Hozzászólások


  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • TikTok

© 2025 by Gloria Grace AK CREATIVE DESIGN

bottom of page