A LEGJOBB DOLOG, AMI TÖRTÉNHETETT VELED, HOGY NŐNEK SZÜLETTÉL
- Gloria Grace

- jún. 14.
- 3 perc olvasás
Frissítve: 2 nappal ezelőtt

A legjobb dolog, ami történhetett veled, hogy nőnek születtél.
És Te döntheted el, MILYEN NŐ leszel. Leszel-e Isteni feminin nő?
A női önazonosság és a női energia felfedezése az egyik legfontosabb lépés ahhoz, hogy egy nő valóban kapcsolódni tudjon saját női esszenciájához.
Mit jelent ma valóban nőnek lenni?
Manapság nagyon sok nő nagyon ki van merülve abban, hogy nem tud a puha, lágy, isteni feminin esszenciájában létezni.
Hogy túl sok maszkulin esszenciát használ és a lelke kitikkad benne, hiszen NŐnek született. A legnagyobb boldogságod azáltal élheted át, ha feltárod és élvezed azt az isteni kincset, ami a saját egyedi és felbecsülhetetlen értékű női esszenciád.
Miért veszítik el a nők a kapcsolatot a valódi önazonosságukkal?
Lehetséges, hogy eddig nem azt tapasztaltad, hogy biztonságos számodra a női esszenciádban létezni és abban örömödet lelni, és ha ez volt eddig a személyes tapasztalod, akkor őszintén nagyon sajnálom. Szomorú, ha anyukád, nagymamád stb. nem azt a mintázatot adták át neked (nekem sem), miszerint biztonságos nőként létezned, hiszen nagy valószínűséggel ők sem kaptak egészséges női mintát.
De ez egy olyan dolog, hogy miután felismertük, akkor utána már az önmagunk érdekében kell, hogy elhiggyük és beaktiváljuk azt a formulát, miszerint biztonságos nőként léteznünk. Biztonságos élnünk és megtestesítenünk az igazi, női esszenciánkat (direkt nem energiát mondok, mert a feminin az egy esszencia).
Hogyan találhatsz vissza a női identitásodhoz?
Távolról is támogatlak benne és kívánom neked, hogy minél több örömödet és élvezetedet leld abban, hogy feltárod a női lágy energiádat, elkezded azt használni és élvezni, mert ez a legjobb dolog, amit történhetett veled, hogy nőnek születtél.
A női energia és a női esszencia ereje
Ha túl sok maszkulin esszenciát tartottál magadban, akkor visszaadnád-e azt a férfi(ak)nak? Mert, ha őszinte vagy magaddal, akkor biztosan érzed, hogy a lelkedet kiszárítja és csak megkeserít, ha maszkulin esszenciában működsz.
Ha nőnek születtél, akkor számodra az a természetes és az az élvezetes, hogy a női esszenciádat éld.
Ha szükséged van ebben személyes támogatásra, akkor a meseszép "Öröm a női létezésemben" személyre szabott testi aktivációs szolgáltatásom miatt írj nekem egy emailt és egyeztetünk: gloria@gloriousgeniuses.com
A női esszencia kreatív és a kreativitásunk sokszor rende(ze)tlen. Megszoktuk, hogy tökéletesnek (szögletesnek?) kell lennie az életünkben mindennek, de a női esszencia nem ilyen. Nem véletlen a testünk is sokkal íveltebb, domborúbb, mint a férfiak teste.
És ha jelenleg nem tudod elfogadni a tökéletlenségeidet, akkor nem tudod elfogadni mások tökéletlenségeit is. Pedig az élet attól tökéletes, hogy tökéletlen.
Megtennéd önmagadért és az igaz valódért, hogy elkezded igazán szeretni magad az ún. tökéletlenségeiddel együtt?
MI IS A TISZTA ALKÍMIA?
Sokszor azt hisszük, hogy azért élünk, hogy manifesztáljunk. Az igazság mégis az, hogy azért vagy itt, hogy "meghalj". Nem fizikailag – bár végtére majd egyszer úgyis –, hanem energetikailag. Érzelmileg. Úgy istenigazából.
Az alkimia nem egy robbanás. Hanem egy "leégés". Egy "levetkőzés".
Angolul van egy szuper szó, az unbecome, amit nehéz magyarra fordítani, talán úgy tudnánk fordítani, hogy a valamivé válás visszafordítása, levetkőzés, megszabadulás attól, amivé korábban váltunk.
Az alkímia pont ez.
Az alkímia nem vizuálizációs táblákról szól, hanem sokkal inkább annak az elengedéséről, aki eddig voltál – minden limitáló azonosságnak, ami lehet, hogy biztonságban tartott, de mégis kicsi maradtál miatta. Kisebb, mint a tiszta igaz valód.
Ez az út – az alkímiai felemelkedés útja – megköveteli, hogy meghaljon mindaz, amit a sikerről gondoltál. Amit a gyógyulásról képzeltél. És aki azt hitted, hogy az vagy.
És ez egy sokszor nagyon fájdalmas út, tapasztalatból mondom. Ez az, ami miatt én nagyon sokat írok. Mert így halnak meg bennem azok a dolgok, amik már nem vagyok.
Mert a lélek nem a kényelmet keresi.
A lélek az igazságért jött.
És az igazság mindent feléget, ami hamis.
Az emberek varázslatot akarnak,
de rettegnek az ürességtől, amiben az megszületik.
A főnix madarat akarják,
de elfelejtik, hogy előbb lángra kell kapnia.
Az alkímia folyamatában nem az a dolgod, hogy „többé” válj.
Hanem hogy kevesebbé válj abból, ami soha nem voltál!
Hogy az örök benned végre felemelkedhessen.
És igen, ez félelmetes.
De az is az, ha tovább alszol.
Ha minden darabjaira hullik körülötted – az jó.
Pont időben vagy.
Mert a szent mindig ott kezdődik, ahol a megszokott véget ér.
Amennyiben Te is úgy döntesz, hogy olyan Nő leszel, aki az isteni, feminin esszenciáját éli, akkor a Királynőként létezem Mesterkurzus anyagom kiváló támogatást ad Neked ebben.




Hozzászólások